Aktualizováno 7.3. 2018 14:13

HLASUJTE: Koho jste tipovali jako vraha ve 12. díle Dámy a Krále? Nebylo to snadné

Kdo je vrah 12. díl
Zdroj: Nova.cz

Prokop s Lenkou objasňovali ve 12. díle seriálu Dáma a Král smrt mladého studenta chemie z malé vísky Smrčina. Jim se vraha podařilo vypátrat, koho jste ale podezřívali vy?

Přehrát poslední díl

V komunitě radioamatérů došlo k nečekané vraždě, kterou živě poslouchalo na dlouhých vlnách mnoho dalších rádiových nadšenců. Vypadalo to, že vražda má jasného viníka, Prokop s Lenkou však přišli na to, že není vše takové, jak se na první pohled zdálo...

 

Podezřelými jsou: 

Petr Veselý 
Hlavní z podezřelých a nadšený radioamatér, který společně se svým kamarádem Jirkou, který byl zavražděn, pravidelně vysílal na dlouhých vlnách. Při bujarém večírku na radiostanici mu ve večer vraždy bylo opravdu zle, a když se probudil, našel Jirku mrtvého.

Petr Veselý
Zdroj: Nova.cz

Martin Veselý
Bratr obviněného Petra, sourozenci spolu neměli příliš dobré vztahy. Martin jel podle lidí z vesnice údajně kdysi v drogách. Léčil se v Praze a pak odletěl do světa. V místě bydliště ho také dle místních nedávno sháněla ruská mafie.

Martin Veselý
Zdroj: Nova.cz

 

Adolf Kraus
Místní obvodní lékař, který se ochotně stará o každého ze svých pacientů – a neváhá jim dokonce rozvážet medikamenty po celé vesnici a přilehlém okolí. Stejně tak dobře aktuálně pečuje o matku zavražděného Jirky.

Adolf Kraus
Zdroj: TV Nova

 

Otec Veroniky
Jeden z místních, který měl na oba chlapce pifku. Po jednom z večírků u Petra a Jirky byla jeho dcera Veronika jako vyměněná. Její chování se rapidně změnilo a on sám nevěří, že šlo jen o marihuanu. Díky psychické atace dokonce dívka málem napadla své rodiče s nožem v ruce. Ambulantně se léčí v Praze, kde jí dávají antipsychotika a sedativa. Manželka situaci neustála a od rodiny odešla.

Otec dívky
Zdroj: Nova.cz

 

Kdo byl nakonec pachatelem? Podívejte se na další stránku!

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše