Publikováno 20. 12. 2017

Annu Linhartovou čekají první Vánoce s manželem. Ke svátkům má však velmi zvláštní vztah!

Zdroj: TV Nova

V seriálu Dáma a Král hraje Anna Linhartová patnáctiletou puberťačku Kláru Horovou. V osobním životě je už Anička vdanou paní. Patří herečka mezi ty, které shánějí dárky na poslední chvíli, nebo má už vše poctivě nakoupené?

Přehrát poslední díl

Anna Linhartová ztvárňuje v detektivním seriálu Dáma a Král dceru hlavního hrdiny a soukromého vyšetřovatele Prokopa Krále. Ta ve svých patnácti letech po smrti matky zjišťuje, kdo je jejím otcem. Pro toho to ovšem byla stejná novinka, jako pro ni. Oba tak čekal těžký úkol. Museli se společně naučit žít pod jednou střechou.


V soukromí herečka Anna Linhartová podobné šoky naštěstí nezažívá. Na začátku června se tato třiadvacetiletá sympaťačka provdala za svého přítele a teď bude prožívat první vánoční svátky jako vdaná paní. Jak se na ně těší? „Nijak. Já se Vánocům vždycky vyhýbám do poslední chvíle a letos to není výjimka. Budeme nejdřív u jedné a pak u druhé části rodiny, “ prozradila Anička.

Anna Linhartová
Zdroj: TV Nova


Herečka patří mezi poctivce, kteří nakupování dárků nenechávají na poslední chvíli: „Myslím na ty lidi celý rok. Pro někoho už mám nakoupený dárky dlouho a u někoho to nevydržím a dám mu to rovnou, “ přiznala. A jak se herečka v seriálu sžila se svojí postavou a kdo ji během natáčení přirostl nejvíce k srdci? Na to se podívejte ve videu!

18

GALERIE: Anna Linhartová v seriálu Dáma a Král

Zdroj: TV Nova

Anna Linhartová

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše