Aktualizováno 12.11. 2017 23:07

CHOUTKY PROKOPA KRÁLE: Co si vyžádá na talíř? VIDEO napoví

Zdroj: TV Nova

V dalším díle Dámy a Krále se můžete těšit na velkou dávku napětí. Až do poslední chvíle nebudete vědět, kdo z dotyčných je vrah. Prokopovi k jeho dopadení určitě dopomůže i jedna základní věc! Podívejte se v ukázce.

Přehrát poslední díl

Nedělní díl oblíbeného seriálu Dáma a Král se bude podrobně zabývat firmou Sapona, která je téměř před krachem a do níž je tak na místo krizového manažera nasazen Radim Tesař. Do pátrání se opět vloží naše známá dvojka Král a Braunová. Předtím, než se rozjede výslech jednotlivých obviněných, je ale třeba se pořádně posilnit.

Dáma a Král - 4. díl - Milenci a vrazi
Zdroj: Nova.cz

Co se bude podávat? Jídlo, které nechutná každému. Všimněte si důkladného rozčlenění jednotlivých potravin na Králově talíři. Možná právě tento pokrm, pomůže Prokopovi odhalit traviče, který podal Tesaři jed, jehož účinky dopomohly k jeho smrti.

Ve čtvrtém díle je na co se těšit, bude totiž prošpikován mnoha peprnými scénami ze sprchy, jejichž natáčení nebylo pro samotné aktéry vůbec jednoduché. 

Dáma a Král - 4. díl - Milenci a vrazi
Zdroj: Nova.cz

Kdo stojí za smrtí nenáviděného manažera? To se dozvíte už v neděli 12. listopadu ve 20:15 na TV Nova v díle s názvem Milenci a vrazi.

112

GALERIE:Dáma a Král: Milenci a vrazi

Zdroj: Nova.cz

Dáma a Král - 4. díl - Milenci a vrazi

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše