Publikováno 19. 10. 2017

DÁMA A KRÁL: Jak si ve vyšetřování povede výstřední dvojice? Podívejte se, proč si hlavní postavy zamilujete!

Zdroj: TV Nova

Mezi ústřední dvojicí, Lenkou Braunovou a Prokopem Králem, bude nejprve docházet k četným neschodám, nesnaží se tím ale zakrýt sympatie? Vypadá to, že by to mezi nimi mohlo pořádně jiskřit!

Přehrát poslední díl

Seriál Dáma a Král přináším divákům nový pohled na oblíbený detektivní žánr. Ústředním bodem seriálu je advokátní kancelář. Její spolumajitelkou je ostřílená právnička Lenka Braunová, kterou v seriálu ztvárňuje herečka Tereza Hofová.
 

Běžný pracovní den nabírá zcela jiné obrátky ve chvíli, kdy se k týmu právníků přidává bývalý zločinec Prokop Král, kterého hraje Matěj Hádek. 

Dáma a Král Tereza Hofová, Matěj Hádek - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Právnička Lenka nemůže Prokopovi přijít na jméno a nevěří, že by mohl být při řešení případů nějak nápomocen. Díky tomu se v seriálu objeví spousta komických scén. Tuto sympatickou dvojku si prostě musíte zamilovat!
 

Seriál Dáma a Král startuje v neděli 22. října ve 20:15 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova

Diskuze

26.10. | 16:31 janakv54
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jo? Myslíte si, že si je zamiluju? Ani ona, ani on mi nejsou zrovna dvakrát sympatičtí. A jako neodsouzený zločinec bude vyšetřovat zločiny?! Není to tak trošku "přitažené za vlasy"?! No, nejspíš ne, když to vadí jen mně. Kdyby to bylo alespoň jen těch 8 dílů a konec! Ale pochybuju!

Jinde se píše