Publikováno 26. 1. 2018

UŽ BRZO! Seriál Dáma a Král se vrací na obrazovky. Bylo zveřejněno datum startu

Dáma a Král návrat na TV obrazovku
Zdroj: Nova.cz

Je to tady! Úspěšný detektivní seriál Dáma a Král je zpět a vrací se na televizní obrazovku, samozřejmě s premiérovými díly. Chybět nebudou ani hlavní hrdinové Prokop Král a Lenka Braunová. Kdy se na něj můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Nekompromisní právnička kanceláře Černý, Braunová a spol. Lenka Braunová a soukromý vyšetřovatel Prokop Král budou opět řešit mnoho zajímavých případů. Premiérové díly seriálu Dáma a Král přinesou další skvělé zápletky, ale i nečekaná rozuzlení. Jak to nakonec dopadne s ukradenými diamanty, o kterých byla řeč v prvním díle napínavého seriálu? Kde jsou ukryty a kdo je najde?

Dáma a Král jsou zpět
Zdroj: TV Nova

I tentokrát se můžete těšit nejen na hlavní hvězdy seriálu, ale i hvězdné epizodní herce. V jednotlivých rolích se představí například Jiří Langmajer, Zdeněk Piškula, Stanislav Zindulka nebo Leoš Noha.
120

GALERIE: Premiérové díly seriálu Dáma a Král

Zdroj: TV Nova

Dáma a Král jsou zpět

Hodnocení:


Prokop Král a Lenka Braunová zavedou diváky do vězení, kde je brutálně zavražděn jeden z vězňů, do prostředí školní třídy, galerie, kde se právě vystavuje obraz Rembrandta nebo do komunity radioamatérů. Na malou ochutnávku z premiérových dílů seriálu Dáma a Král se můžete podívat v galerii.

Seriál se na obrazovky Televize Nova vrací v obvyklém vysílacím čase. Sledovat ho budete moci opět každou neděli po Televizních novinách od 11. února.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše