Aktualizováno 11.2. 2018 00:25

NOVÝ DÍL UŽ DNES: Prokop posílá do vězení vlastního špeha. A je to rodinný známý! Co se chystá?

Zdroj: TV Nova

Získávat informace přímo z vězení, aby nikdo ze zločinců neodhalil identitu "práskače" a hlavně ho tam dostat, aby nikdo nepojal podezření, tak to není jen tak! Přesně takového úkolu se zhostí Prokop Král tentokrát. Podívejte se v ukázce z nového dílu, Dáma a Král se vrací na obrazovky!

Přehrát poslední díl

 

Brutální vražda jednoho z vězňů donutí Prokopa s Lenkou k velmi odvážnému činu. Dostat do vězení člověka, kterému by mohli věřit, a který by v utajení získával interní informace. Není to ale nic jednoduchého, to však známou dvojici neodradí. Půl práce vyřeší vhodný člověk a Prokop ví přesně, koho na to nasadit. Jeho takzvaným "práskačem" se stane Radek Šturman, který si odpykává trest za usmrcení z nedbalosti – neposkytl pomoc Prokopově bývalé přítelkyni Kateřině Horové.

Dáma a Král Vražda a vykoupení - 6
Zdroj: Nova.cz


Radek je také velkým ctitelem Prokopovy dcery Kláry, se kterou si z vězení pravidelně dopisuje. A službička Prokopovi je jedna z možností, jak si u svého možného budoucího tchána napravit reputaci. A navíc si důvěřují, proto nechá Prokop do oné věznice Radka přesunout jako vlastního špeha. Akce je posvěcená ředitelem věznice, kterého ztvární Jiří Langmajer
Dáma a Král Vražda a vykoupení - 1
Zdroj: TV Nova


Jak moc dobře se Radkovi podaří prosáknout do vězeňského podsvětí, zda se další zločin vyřeší, to už sledujte v novém díle Dámy a Krále dnes 11. února od 20:20 na Nově.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

 

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše