Publikováno 1. 2. 2018

Manipulátor z Ulice i hvězda Okresního přeboru! Kteří herci vás překvapí v oblíbené detektivce?

Dáma a Král jsou zpět
Zdroj: TV Nova

Úspěšný detektivní seriál Dáma a Král se na televizní obrazovky vrací s premiérovými díly. Po boku hlavních hrdinů v podání Matěje Hádka a Terezy Hofové se objeví mnoho dalších velkých jmen. Na koho se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Po boku hlavních hvězd seriálu Dáma  Král se v epizodních rolích objeví herci, které znáte z oblíbených filmů i seriálů! V jednom z dílů si zahraje mladý a talentovaný herec Zdeněk Piškula, který se objevil například v pohádce Tři bratři.

Tři bratři - 5
Zdroj: Oficiální zdroj Tři bratři


Dalším z velkých jmen, které seriál Dáma a Král nabídne, je hvězda Okresního přeboru Leoš Noha. Diváci se mohou už nyní těšit na velkého hereckého barda Stanislava Zindulku, který se objevil například jako Miloslav Stárek v seriálu Ulice. Tam jako pořádný manipulátor díky sňatku s Vilmou Nyklovou vyženil i nevlastního syna Lumíra!

Seriál Ulice: Jaroslava Obermaierová (Vilma Nyklová) a Stanislav Zindulka (Miloslav Stárek) jsou již manželé


V jeho přítomnosti pookřála nejedna žena a jako zdatný obchodník si dokázal vše velmi dobře spočítat. Věděl, kde mu otevře dveře velká kytice, i to, kdy je lepší strategicky vyčkávat. Nechte se překvapit, jakou roli ztvární Stanislav Zindulka tentokrát!

Ulice: Kryštof Mareček
Zdroj: TV Nova


Dalším zástupcem seriálu Ulice je i herec Kryštof Rímský. Syn herce a dabéra Pavla Rímského nyní v seriálu Ulice představuje roli Kryštofa Marečka, který je zamilovaný až po uši a právě začal bydlet se svou přítelkyní Karlou.

120

GALERIE: Premiérové díly seriálu Dáma a Král

Zdroj: TV Nova

Dáma a Král jsou zpět

Hodnocení:


Seriál se na obrazovky Televize Nova vrací už 11. února ve 20:20, tak se nezapomeňte dívat!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše