Aktualizováno 10.11. 2017 12:50

VIDEO: V Ordinaci nesmělá sestřička, v Dámě a Královi pořádná dračice! Podívejte se na pikantní scénu ze sprchy!

Zdroj: TV Nova

Ve čtvrtém dílu seriálu Dáma a Král se mohou diváci těšit na divokou milostnou scénu ve sprše, při jejímž natáčení se museli herci chvílemi opravdu stydět. Posuďte sami!

Přehrát poslední díl Pikantní scéna proběhne mezi Lindou Rybovou a Alexejem Pyškem. „Na place byla spousta lidí. Bylo to docela brutální a scéna se mi točila docela špatně – i když zas tak nepříjemné to nebylo. I přes to, že se s Lindou známe, tak to bylo pro obě strany docela nepříjemné. Celou scénu jsme točili hodinu,“ prozradil Alexej Pyško, představitel krizového manažera. Během divoké nahé scény za Lindu Rybovou v určitých momentech zaskočila dublérka.

 

Milostné napětí však netrvá dlouho. Krizový manažer Radim Tesař, kterého Alexej Pyško ve čtvrtém dílu ztvárnil, umírá na otravu přímo na schůzce v podniku, kam byl najat...

Kdo ho mohl zavraždit? Radim Tesař měl jeden důležitý úkol – propouštění nadbytečných zaměstnanců. Lidí, kteří miu nemohli přijít na jméno, tedy bylo opravdu hodně... Obviněn je však manžel šéfky podniku Vandy Gráfové, která měla s Tesařem poměr. Jeho rodiče ale nevěří, že by syn trestný čin spáchal a najímají si Lenku s Prokopem, aby našli skutečného vraha.

 

Dáma a Král
Zdroj: TV Nova


Podaří se Lence s Prokopem vypátrat, kdo stojí za smrtí nenáviděného manažera? To se dozvíte už v neděli 12. listopadu ve 20:15 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše