Publikováno 7. 3. 2018

NÁVRAT ZE ZÁHROBÍ? V seriálu Dáma a Král se objeví už dříve zavražděná postava

Zapomenutá vražda
Zdroj: TV Nova

V noci se mají všichni zaměstnanci právnické kanceláře Černý, Braunová a spol. dostavit do práce. Celá věc se jich totiž týká více, než by se na první pohled dalo čekat... Co se bude dít v nedělním díle seriálu Dáma a Král?

Přehrát poslední díl

V kanceláři Černý, Braunová a spol. uprostřed noci najde Lenka s koncipientem Jiřím Mladým Prokopa Krále v bezvědomí a hned vedle něho i zavražděnou klientku. Prokop se tak automaticky stává hlavním podezřelým.

Markéta Hrubešová
Zdroj: TV Nova

Někdy v seriálech dojde k návratu již mrtvých hlavních postav, které se nějakým záhadným způsobem dostanou ze záhrobí opět mezi živé. Ve třináctém díle seriálu Dáma a Král si znovu zahraje herečka Markéta Hrubešová, která se v první epizodě objevila jako partnerka Prokopa Krále Kateřina Horová. Ta byla z nedbalosti bohužel zabita. V tomto případě nepůjde o návrat mezi živé, ale návrat do minulosti díky retrospektivám.
Václav Neužil
Zdroj: TV Nova

Kromě Markéty Hrubešové se v nedělním díle seriálu Dáma a Král objeví i pohledný herec Dejvického divadla Václav Neužil. Toho diváci znají například ze seriálu Comeback nebo z cyklu mrazivých příběhů ze života Soukromé pasti.

 

 

Jak celý případ dopadne a kdo bude nakonec označen za viníka, sledujte 11. března ve 20:20 na TV Nova.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše