Publikováno 3. 11. 2017

Kráska ze Specialistů v Dámě a Královi! Která slavná herečka si zahrála dceru mrtvého vinaře?

Dáma a Král 3. díl
Zdroj: TV Nova

Seriál Dáma a Král není hvězdně obsazený jenom co se týče hlavních rolí. Jaká známá tvář se objeví v nedělním díle? Tuhle mladou a půvabnou herečku určitě znáte!

Přehrát poslední díl

Během slavnostního otevření nového vinařství pana Kotuly je zavražděn obávaný vinařský kritik Tomáš Birkman. Prvním podezřelým se stává právě majitel podniku, pan Kotula, neboť jeho vína Birkman během své návštěvy drsně zkritizoval. Je však majitel skutečným viníkem? Problémem je, že lidí, kterým kritikovo jméno vyvolávalo hořkou pachuť v ústech, byla spousta. Jak to všechno dopadne? Třetí případ, který bude muset Dáma s Králem řešit, bude opravdu zapeklitý!

V. Kubařová v Dámě a Královi
Zdroj: TV Nova

Známá česká herečka Veronika Kubařová, kterou jste mohli vidět napřílad ve filmech jako 10 pravidel jak sbalit holku, Ženy v pokušení, nebo v posledních dílech seriálu Specialisté, se ve třetí epizodě nového seriálu Dáma a Král představí v jedné z rolí jako Michaela Kotulová, dcera majitele vinařství.

16

GALERIE: Veronika Kubařová

Zdroj: TV Nova

V. Kubařová v Dámě a Královi

Hodnocení:

 

Jak si Tereza Hofová a Prokop Král se zapeklitým případem poradí? Sledujte třetí epizodu s názvem Ve víně je vražda v neděli ve 20:15 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.