Aktualizováno 28.10. 2017 18:17

PŘEŠLAPY DÁMY A KRÁLE: Jak probíhaly přípravy nového seriálu a co zkomplikovalo samotné natáčení?

Zdroj: TV Nova

První díl nového seriálu Dáma a Král zaznamenal obrovský úspěch. Za tím ovšem kromě skvělého příběhu stojí také důkladné přípravy. Co předcházelo vzniku seriálu? Dozvíte se v reportáži!

Přehrát poslední díl

Nový přírůstek mezi novácké seriály, detektivka Dáma a Král, přináší divákům netradiční pohled na oblíbené kriminálky. Přípravy před samotným natáčením trvaly déle než 3 měsíce. Jen výstavba advokátní kanceláře, která je ústředním bodem celého seriálu, zabrala tři týdny. 

 

Důležitým bodem příprav byl výběr vhodných lokací. Tvůrci se snažili najít neomšelá a nijak nezpopularizovaná filmová místa. Natáčelo se tak v továrně v Čáslavi nebo v Mariánských Lázních. „Snažíme se hledat pěkné lokace, které divák televize Nova neměl možnost v žádném jiném seriálu vidět,“ řekl producent seriálu Tadeáš Trojánek

 

Kuriózní problém, který během natáčení nastal a značně jej tak  zkomplikoval, popsal režisér seriálu, Vladimír Michálek. Co přesně se stalo? Dozvíte se v reportáži!

Dáma a Král - 29
Zdroj: TV Nova

Herečka Tereza Hofová, která v seriálu hraje jednu z hlavních rolí, advokátku Lenku Braunovou, prozradila, že se kvůli jedné scéně musela naučit skákat šipku!

 

A co činilo největší problémy Matějovi Hádkovi, představiteli bývalého zločince Prokopa Krále? Podívejte se na reportáž!

 

Seriál Dáma a Král můžete sledovat každou neděli ve 20:15 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše