Aktualizováno 6.12. 2017 11:27

Sexy blondýna a hvězda Tvojí tváře v nedělním díle Dámy a Krále! Kdo je bude vydírat?

Dáma a Král 8. díl
Zdroj: Archiv TV Nova

Na Lenku s Prokopem čeká v neděli v seriálu Dáma a Král další zapeklitý případ. Jaké hvězdy se objeví po jejich boku? Kromě hvězdy Tvojí tváře to bude i jedna sexy blondýna!

Přehrát poslední díl

Hlavní hrdinové řeší případ vydírání, do kterého je Lenka Braunová osobně zapletena. Do advokátní kanceláře přijde zoufalá žena oznámit, že jejímu manželovi Robertovi někdo posílá anonymy, chce po něm peníze, a dokonce mu pro výstrahu otrávil kočku.

Dáma a Král - 4. díl - Milenci a vrazi - 9
Zdroj: Nova.cz

V osmém díle detektivního seriálu se v hlavní roli vydíraného Roberta představí herec, tanečník a zpěvák Martin Dejdar, kterého diváci v poslední řadě Tvojí tváře mohli vidět v roli hereckého kouče. V řadě předchozí si sám vyzkoušel, jaké to je stát na podiu a být někým jiným. Mezi jeho nezapomenutelná vystoupení patří Waldemar Matuška, Lenny Kravitz nebo Israel s písní Somewhere Over the Rainbow. Mimo to se Martin do divácké paměti zapsal jako výrazný Ozzák v seriálu Comeback.

Tvoje tvář má známý hlas: Martin Dejdar
Zdroj: TV Nova

Křehkou blondýnu Janu Plodkovou, kterou si diváci určitě pamatují z filmu Jiřího Svěráka Vratné lahve jako sexuální představu hlavního hrdiny Josefa Tkalouna, uvidí diváci v jedné z dalších hvězdně obsazených rolí. Na svém kontě má Jana dokonce Českého lva, kterého získala v roce 2009.

Jana Plodková Vratné lahve
Zdroj: Archiv TV Nova

Martin Dejdar s Janou Plodkovou budou v nedělním osmém díle seriálu Dáma a Král představovat manželský pár. Tak se dívejte ve 20:15 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNETE:

kuci TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše