Aktualizováno 13.12. 2017 11:42

FOTO: Tereza Hofová není žádná křehká květinka. Tato tetování zdobí její tělo! Všimli jste si jich?

Tereza Hofová tetování
Zdroj: Archiv TV Nova

Tereza Hofová v seriálu Dáma a Král ztvárňuje chladnou a ambiciózní advokátku Lenku Braunovou, o jejímž osobním životě toho moc nevíme. V soukromí je ale herečka pořádná divoška, žije v zahraničí a její tělo zdobí hned několik tetování. Všimli jste si jich?

Přehrát poslední díl

Herečka Tereza Hofová se po třicítce se rozhodla omezit hereckou kariéru a odjela za dobrodružstvím na Island. A to jí změnilo život! Tato země ji fascinovala a navíc jí přinesla životní lásku – Orriho Einarssona, bubeníka psychadelické kapely Dead Skeletons. Od té doby žije střídavě v Čechách a na Islandu spolu se svou pětiletou dcerou Hanou. 

V soukromí není Tereza Hofová žádnou křehnou ženou. Její tělo zdobí hned několik tetování. Když se v detektivním seriálu Dáma a Král objeví herečka bez saka a v krátkých rukávech, její tetování hned poutají pozornost. Některá z nich dokonce přibyla v průběhu samotného natáčení!

110

GALERIE: Tereza Hofová není žádná květinka, její tělo zdobí hned několik tetování

Zdroj: Archiv TV Nova

Tereza Hofová tetování

Hodnocení:

Na ruce má Tereza vytetovaný islandský runový kompas. Kolem předloktí na levé ruce má havrana, který doplňuje citát z Ovidia. Ten znamená – Vše se mění, nic nehyne. Kolem pravého předloktí má herečka vytetovanou červenou linku, kterou v průběhu natáčení doplnila i modrá. Tereziným posledním přírůstkem je sněhová vločka na rameni. Jestli k nim přibydou i další, bude možné zjistit v průběhu následujících osmi dílů seriálu. Kdy se na ně můžete těšit, se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.