Publikováno 14. 11. 2017

TO ŠTÁBU POŘÁDNĚ ZATOPILO: 4. díl Dámy a Krále málem nebyl natočen! Filmařům zmizelo auto

Zdroj: TV Nova

V nedělním dílu Dámy a Krále s názvem Milenci a vrazi hrálo jednu z klíčových rolí luxusní auto, jehož vlastníkem byl otrávený Radim Tesař. Natáčení 5. dílu ale provázela jedna velká komplikace. Jaká?

Přehrát poslední díl

Radim Tesař zastával v rodinné firmě Sapona post krizového manažera a na otravu zemřel přímo na schůzce v podniku, kam byl najat, aby ho postavil na nohy. Právě on byl v 5. díle seriálu majitelem luxusního vozu, které řídil jeho osobní řidič.

 

„Vždycky jsou komplikace. Třeba si někdo půjčil naše hrací auto, máme tady takový drahý auto a někdo si ho včera půjčil a odjel do Chorvatska a už se nevrátil. Takže jsme si museli vzít jiný auto a má jinou barvu,“ prozradil režisér seriálu Petr Zelenka.

Dáma a Král auto
Zdroj: TV Nova

To ale není zdaleka jediný problém, který filmaři museli v souvislosti s tímto luxusním autem řešit. Při natáčení jednotlivých scén bylo opravdu velkým oříškem, kam umístit zvukaře. Na toho nakonec nezbylo jiné místo, než v kufru, kde musel být zavřený po celou dobu natáčení. A jak si jízdu v tak drahém modelu užíval představitel hlavní role Matěj Hádek? To se dozvíte ve videu.

 

Pátý díl seriálu Dáma a Král sledujte v neděli 19. listopadu ve 20:15 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Jinde se píše