Publikováno 20. 10. 2017

ZLOČINEC, NEBO NEVINNÁ OBĚŤ: Neholený a neupravený! Co má hlavní hrdina za problém?

Zdroj: TV Nova

První díl nového detektivního seriálu Dáma a Král z prostředí advokátní kanceláře čeká diváky TV Nova už v neděli. A má opravdu hvězdné obsazení! Ale proč jedna z hlavních postav působí velmi zanedbaným dojmem?

Přehrát poslední díl


Moderní detektivní seriál Dáma a Král přinese divákům příběhy s drsnou skutečností. Trestné činy jsou totiž inspirované reálnými událostmi a bude je vyšetřovat tým advokátní kanceláře, která je hlavním bodem celého seriálu. Kriminálka nabídne i humor, ale i scény, při kterých vám bude tuhnout krev v žilách.

 

114

GALERIE: Dáma a Král

Zdroj: Archiv TV Nova

Dáma a Král Tereza Hofová, Matěj Hádek

Hodnocení:

Hlavní hrdina Prokop Král, kterého ztvárňuje Matěj Hádek, nemá zrovna image spořádaného chlapíka. Je neholený, nosí ošoupané oblečení a celkově působí poněkud zanedbaným dojmem. Proč? Kdo to vlastně je a co dělá? To dostal za úkol zjistit od advokátky Lenky Braunové koncipient Jiří Mladý v podání Jana Ciny.

Dáma a Král - 29
Zdroj: TV Nova


Právě Prokop Král je jedním z klientů úspěšné advokátky, kterou ztvárňuje Tereza Hofová. Jeho minulost není úplně nejčistší a po patnácti letech, kdy se Král skrýval před policií, se rozhodl začít spořádaný život. Jeho minulost ho však začíná pomalu ale jistě dohánět. Kromě již zmiňovaných slavných tváří se v seriálu představí například i Miroslav Donutil, Anna Linhartová nebo Miloš Vávra.


Seriál Dáma a Král odstartuje na televizních obrazovkách už 22. října ve 20:15 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.