ZPOVĚĎ Miroslava Donutila: Na herecký důchod má jasný názor. A co prozradil na svého syna Martina?

Aktualizováno 03.12.2017


Miroslav Donutil, představitel advokáta Rudolfa Černého v seriálu Dáma a Král, se v rozhovoru rozpovídal o svém životě. Kdy se chystá do důchodu a čím chtěl být jako malý? Prásknul toho na sebe ještě mnohem víc.

Přehrát poslední díl

 

Miroslav Donutil, představitel Rudolfa Černého, právníka a majitele advokátní kanceláře Černý, Braunová a spol. v seriálu Dáma a Král, se filmové, divadelní a seriálové tvorbě věnuje již více než 40 let. Čím však chtěl být předtím, než se vydal na hereckou dráhu? „Já jsem spíš měl takovou tendenci se vydat cestou žurnalistickou, to mě naštěstí brzy přešlo, protože si uvědomuju, jak je to složité,“ svěřil se.

ZKAŽENÁ KLAPKA: Hrátky Matěje Hádka s kostkou cukru! Tohle jste ještě neviděli
ZKAŽENÁ KLAPKA: Hrátky Matěje Hádka s kostkou cukru! Tohle jste ještě neviděli


Miroslav Donutil si mimo jiné pochvaloval hereckou rozmanitost, kterou České republika nabízí. „U nás je možné absolvovat všechno, herec má tu možnost hrát v divadle, v televizi, ve filmu, což ve světě nebývá obvyklé. A já jsem za to nesmírně vděčný,“ řekl. Jeho syn Martin je také hercem, dokonce spolu oba hrají na jednom jevišti. Jaké to je? „Je to krásné, syn má totiž neskutečný talent, je skvělý,“ chválil ho Miroslav hrdě.

Zdroj: TV Nova

Nejčastější otázka, kterou herec dostává, se týká hereckého důchodu. Kdy se do něj chystá? Nejen to se dozvíte v reportáži!Miroslava Donutila můžete sledovat každou neděli ve 20:15 na Nově v seriálu Dáma a Král.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÉF DÁMY A KRÁLE: Jak blízko měl Miroslav Donutil k tomu, aby se stal právníkem?
ŠÉF DÁMY A KRÁLE: Jak blízko měl Miroslav Donutil k tomu, aby se stal právníkem?

VZTAHY NA PLACE po 40 dnech? Matěj Hádek z Dámy a Krále odkrývá pravdu
VZTAHY NA PLACE po 40 dnech? Matěj Hádek z Dámy a Krále odkrývá pravdu

TAJEMNÁ TEREZA HOFOVÁ: Co jste nevěděli o hvězdě seriálu Dáma a Král?
TAJEMNÁ TEREZA HOFOVÁ: Co jste nevěděli o hvězdě seriálu Dáma a Král?

 

 

TV Nova