VIDEO: Tomáš Dastlík se zamkl s Matějem Hádkem do jednoho pokoje! Teď řekl, co tam s ním dělal

Aktualizováno 24.12.2017


Tomáš Dastlík, kterého znáte ze seriálu Ulice, ztvárnil v posledním díle seriálu Dáma a Král majitele hotelu, kde se za podivných okolností začaly ztrácet peníze. Proto na víkend povolal dva soukromé vyšetřovatele Prokopa s Lenkou, aby celou záležitost prošetřili. Ze zpronevěry podezříval ředitelku, kterou hrála Jitka Schneiderová. Jak oba na natáčení vzpomínají?

Přehrát poslední díl

Tomáše Dastlíka diváci aktuálně vídají na obrazovkách televize Nova jako Martina Maléře v seriálu Ulice. Jak se mu při natáčení detektivního seriálu Dáma a Král spolupracovalo s novými kolegy? „S Matějem Hádkem už jsme spolu dlouho nedělali, tak jsem rád,“ prozradil. S představitelem Prokopa Krále si Tomáš má co říct, a proto s ním chtěl strávit trochu času o samotě: „Matěj je super. Když jsme se viděli tady na place, tak jsme si řekli, co holky, a zamkli jsme se na chvilku do pokoje, tam jsme pokecali a pak už jsme pracovali,“ prozradil.

Zdroj: Nova.cz


Jeho herecká kolegyně Jitka Schneiderová si také zahrála jednu z epizodních rolí. Jak vnímá, že nehrála zrovna tu hlavní? „Já se vám přiznám, že mě to baví čím dál víc, protože nemám tu zodpovědnost za celek. Mě baví střídat projekty a vždycky přijet na pár dnů a pak jet s radostí domů,“ prozradila vždy usměvavá herečka. A jaké pro ni je střídat hraní v divadle, ve filmu a v seriálu? Na to se podívejte ve vide!

 

Na další díl seriálu Dáma a Král, který bude plný krve, se dívejte už v neděli 26. 11. ve 20:12 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co se dělo za zamčenými dveřmi novomanželů? Svatebčanům se nabídl děsivý pohled!
VIDEO: Co se dělo za zamčenými dveřmi novomanželů? Svatebčanům se nabídl děsivý pohled!

VIDEO: Mnoho tváří Honzy Ciny. Skvělý zpěvák prozradil tajemství své role v seriálu Dáma a král
VIDEO: Mnoho tváří Honzy Ciny. Skvělý zpěvák prozradil tajemství své role v seriálu Dáma a král

 

kuci TV Nova