HLASUJTE: Koho jste tipovali jako autora anonymů 8. dílu Dámy a Krále?

Aktualizováno 08.01.2018

Dáma a Král anketa 8. díl
Zdroj: Archiv TV Nova/nova.cz

Prokop s Lenkou v 8. díle seriálu Dáma a Král naplánovali k dopadení pachatele a autora anonymních dopisů speciální důmyslnou akci, která skončila neúspěšně. K vyluštění celého případu jin nakonec dopomohl jeden malý detail. Kterou z postav jste v tomto díle podezřívali vy?

Přehrát poslední díl

V osmém díle seriálu Dáma a Král právnička Lenka Braunová prožila románek na jednu noc s Robertem Valešem. Hned druhý den ráno ji v kanceláři navštívila Robertova manželka, která ji místo výčitek poprosila o odhalení viníka. Ten jejímu manželovi posílá anonymní dopisy. Sama tipovala, že jde o některou z Robertových milenek, která mu mimo dopisů posílá i kompromitující fotografie, za které neznámému člověku zaplatil už 200 tisíc, aby to neohrozilo jeho povýšení v práci.

Jako pachatelé přicházeli v úvahu:

Robert Valeš
Zaměstnanec české pobočky významné německé firmy, kde zastává nižší manažerskou pozici. Aspiruje na vysokou pozici, na kterou probíhá aktuálně výběrové řízení. Před dvěma lety byl léčen z erotomanie a jeho zálety trvají dodnes. Doma má dvě děti a těhotnou manželku, kterou svými výhružnými dopisy ohrožuje neznámý pachatel. Posílá snad Robert anonymy sám sobě?

Zdroj: Archiv TV Nova

Matyáš Mazanec
Valešův kolega v práci a jeden z Robertových konkurentů při konkurzu na vyšší post. Se špehováním má už své zkušenosti. Díky kompromitujícím fotografiím usvědčil svou ženu z nevěry. Snímky mu následně pomohly i u rozvodového řízení.

Zdroj: Nova.cz

Manželka Roberta Valeše

Těhotná manželka Roberta Valeše, se kterým už má dvě malé děti. Je smířená s tím, že je její muž závislý na sexu, a když se doslechne o nějaké milence nebo úletu na jednu noc, už jí to nijak nepřekvapí. Vadí jí ale, že anonymní dopisy ohrožují ji i bezpečnost dětí. Přestěhuje se na nějaký čas do hotelu, kde je ale anonym najde a dál vyhrožuje jí celé rodině.

Zdroj: Nova.cz

Natálie

Studentka, která u Valešů občas vypomáhala s hlídáním dětí. Jako jedna z mála měla klíče od domu, ale podle jejích slov tam nikdy bez dovolení nechodí, jen když jsou Valešovi doma.

Zdroj: Nova.cz

Hotelová barmanka

Žena, která má přehled o téměř všech Robertovo záletech. Ty se totiž odehrávají podle stejného scénáře a ve stejném hotelovém pokoji. V hotelu je k dispozici i bazén, kde dochází během polední přestávky k předávce peněz, které anonym po Robertovi požaduje za kompromitující fotky.

Zdroj: Nova.cz

A kdo byl pachatelem? Podívejte se na další stránku!


Dáma a Král