Finále Dámy a Krále se pomalu blíží a s ním i podpásovka od nenápadné postavy! VIDEO

Aktualizováno 23.04.2018


Jiřího Mladého diváci Dámy a Krále mohou vídat v každém díle, a i když se jeho postava řadí mezi ty ne příliš výrazné, přesto zaujímá pozornost i své místo, a to díky výraznému hereckému rukopisu Jana Ciny. A jako Jiří nyní dostává větší prostor a kolegy překvapí. Jde jen o to, jak.

Přehrát poslední díl


Mladý koncipient plný nadějí a ideálů Jiří dostane prostor své kolegy v jisté chvíli podržet, jenomže to je celý on, aby to nebylo jen tak...


Prokopa Krále osloví Veronika Müllerová, které před patnácti lety společně se dvěma kumpány odcizila diamanty v celkové hodnotě 600 milionů korun při největší loupeži století! Jenomže drahé kameny se po loupeži vypařily z povrchu zemského a až nyní se jeden z nich objevuje na černém trhu. A je velmi pravděpodobné, že je nabízí tentýž člověk, který zavraždil parťačku Veroniky. Ta se proto obrací na Prokopa a ten nabídku přijímá, netuší však, že dáma má trošku jiné záměry, než se na první pohled zdá. A jako svého informátora si vybírá Jiřího Mladého! Co teď s tím? Podívejte se v ukázce na jeho reakci.

Jak vše dopadne, co se semele, to už sledujte v předposledním díle seriálu, který bude plný napětí. Začíná v neděli 25. března ve 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ukradené diamanty opět na scéně! Nová stopa by mohla objasnit 15 let starý případ
Ukradené diamanty opět na scéně! Nová stopa by mohla objasnit 15 let starý případ

V seriálu Dáma a Král zazáří populární herec z Ulice. Poznáte, kdo to bude?
V seriálu Dáma a Král zazáří populární herec z Ulice. Poznáte, kdo to bude?

Bolestivé natáčení Jiřího Štrébla: Bezdůvodně schytal pořádnou ránu od profesionálního boxera!
Bolestivé natáčení Jiřího Štrébla: Bezdůvodně schytal pořádnou ránu od profesionálního boxera!

kuci