VELKÉ FINÁLE Dámy a Krále je tady: Připomeňte si, jak to bylo s ukradenými diamanty. REKAPITULACE

Aktualizováno 01.05.2018


Seriál Dáma a Král odstartovala velká diamantová loupež, která se stala před 15 lety. Sledovali jste během 15 dílů pozorně nápovědy, aby vám do sebe ve velkolepém finále vše zapadalo? Pokud vám něco uniklo, podívejte se na sestřih toho nejdůležitějšího!

Přehrát poslední díl

Před 15 lety došlo ke krádeži diamantů v celkové hodnotě 600 milionů korun. Prokop Král byl tehdy spolupachatelem, ale před zákonem se ukrýval celých patnáct let, než byl případ promlčen. Za tu dobu se svět kolem něj změnil a on si v něm potřeboval najít nové místo a životní cíl – stal se soukromým vyšetřovatelem v advokátní kanceláři Černý, Braunová a spol. Společně se svou kolegyní Lenkou Braunovou řešili jednotlivé případy klientů. Kromě toho se sžíval se svou patnáctiletou dcerou Klárou, o jejíž existenci neměl nejmenší tušení.

Zdroj: TV Nova

Loupež století stále mnohým nedá spát. Hlavně proto, že nebyla vyřešena základní otázka – kam se diamanty poděly? Prokop s Lenkou mezitím vyřešil několik vražd a dosáhli určitého renomé v kriminalistickém světě. Prokop stále pátrá po vrahovi Klářiny matky Kateřiny Horové i ukradených diamantech, protože se domnívá, že jde o jednu a tu samou osobu, které se chce postavit stůj co stůj. Postupně odkrývá kousíčky skládačky, které se mu nyní, když se jeden z ukradených diamantů objevil, budou dost hodit!

 

Závěrečný díl napínavého seriálu sledujte v neděli na Apríla ve 20:20 na TV Nova.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vyšetřování velké diamantové loupeže se komplikuje: Objevují se stále noví podezřelí!
Vyšetřování velké diamantové loupeže se komplikuje: Objevují se stále noví podezřelí!

Prokopova dcera obviněna z vraždy! Velkolepé finále Dámy a Krále přinese několik šokujících odhalení
Prokopova dcera obviněna z vraždy! Velkolepé finále Dámy a Krále přinese několik šokujících odhalení

IMITACE, NEBO ORIGINÁL? Skutečná cena ukradených diamantů z Dámy a Krále vás překvapí!
IMITACE, NEBO ORIGINÁL? Skutečná cena ukradených diamantů z Dámy a Krále vás překvapí!

TV Nova