Stačila jen vteřina nepozornosti a Miroslav Donutil při natáčení Dámy a Krále přišel o syna!

Aktualizováno 05.11.2018


Stačila jen vteřina nepozornosti a Miroslav Donutil při natáčení Dámy a Krále málem přišel o svého syna! Michal Dalecký, který seděl za volantem, se totiž otočil a kdyby na něj Donutil nezakřičel, mohlo se stát neštěstí! Celá scéna byla naštěstí pouze zinscenovaná a nikomu se nic nestalo.

Přehrát poslední díl

Z idylky se málem stala tragédie. Zpívající Rudolf Černý a nepozorný Milan za volantem a pár vteřin, dělících je od katastrofy. Další sekunda navíc a mohla advokátní kancelář Černý, Braunová a spol. řešit zcela jinou kauzu. 

 

„Srazili jste mi Bacha!“ vpálí major Skálová do obličeje Rudolfu Černému poté, co zkušený advokát vystoupí z vozu a pokouší se rozehnat sněm lidí, kteří se srotili před policejní služebnou, aby vzali spravedlnost do vlastních rukou a vypořádali se s domnělým vrahem podle zákona odplaty. Situaci naštěstí zklidní natolik, že policista může podezřelého předvést.

 

Zdroj: TV Nova

 

Ukázka pochází z úvodu dílu. Rudolf Černý se stěhuje na Vysočinu. Koupil tam chalupu, která patřila mamince Lenky Braunové. Na pomoc se stěhováním si s sebou bere konspicienta Mladého a Milana. Ve chvíli, kdy trojice sedící v autě, málem srazí policistu Bacha (Martina Donutila), jim skončí dovolená. Policista totiž vedl k výslechu muže podezřelého z vraždy rybáře. Rudolfu Černému se ale na případu něco nezdá a začne muže obhajovat. Dokonce si na pomoc zavolá i Lenku Braunovou, která musí přijet z Prahy. A udělá dobře! Případ totiž není tak jednoznačný, jak by se na první pohled mohlo zdát...

 

Další díl detektivního seriálu Dáma a Král sledujte v neděli 7. října ve 20:15 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tajemství doktora Černého: Nová řada Dámy a Krále odhalí soukromí majitele advokátní kanceláře
Tajemství doktora Černého: Nová řada Dámy a Krále odhalí soukromí majitele advokátní kanceláře

VIDEO: Brutální útok na Vysočině. Sousedé muže lynčovali kvůli podezření z vraždy
VIDEO: Brutální útok na Vysočině. Sousedé muže lynčovali kvůli podezření z vraždy