Pravda o otci Lenky Braunové? Tajemství konečně začínají vyplouvat na povrch!

Aktualizováno 11.11.2018


Seriál Dáma a Král se zamotává čím dál víc. Na hřbitově ve Veselé někdo poničí hroby. V pražské restauraci je otráven obávaný food kritik. A Lenka Braunová začíná pátrat po tom, jak to bylo s jejím otcem...

Přehrát poslední díl

V luxusní pražské restauraci dojde k otravě food kritika. Někdo mu do jídla přimíchá kyanid draselný. Podezření okamžitě padne na šéfkuchařku. Opravdu by ale riskovala natolik, aby se okamžitě stala hlavní podezřelou? Nebo je vše jinak? Food kritik svými recenzemi, ve kterých si nebral servítky, zničil i několik velkých podniků. Zabil ho tedy někdo z nepřátel, které si během svého působení udělal?

 

Rudolf Černý si na Vysočině také neužije moc klidu. Na hřbitově ve Veselé někdo vyraboval a poničil hroby. Na pomoc s pátráním po pachateli policistu Bachovi okamžitě přijíždí i Lenka Braunová. Najdou neznámého výtržníka?

 

Lenka Braunová se pravdě konečně postaví čelem. „Jak to vlastně bylo s tátou, mami?" uhodí na svou matku při večeři u Vltavy. Ta je očividně dost šokovaná. Jaká tajemství skrývá rodina Braunových?


Další díl detektivního seriálu Dáma a Král sledujte již tuto neděli 14. října ve 20:15 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Tajemství doktora Černého: Nová řada Dámy a Krále odhalí soukromí majitele advokátní kanceláře
Tajemství doktora Černého: Nová řada Dámy a Krále odhalí soukromí majitele advokátní kanceláře

Zajímavosti z premiérového dílu Dámy a Krále: Mrtvé ryby zkomplikovaly natáčení
Zajímavosti z premiérového dílu Dámy a Krále: Mrtvé ryby zkomplikovaly natáčení