VIDEO: Matěj Hádek se vrací. Hlavní hrdina první série odkrývá tajemství

Aktualizováno 19.11.2018


Matěj Hádek a Michal Dalecký se znovu potkají. Mezi nimi je skryto hluboké pouto. Odkryje nejnovější epizoda tajemství, které provází celý seriál?

 

Přehrát poslední díl


Poslední díl druhé řady detektivního seriálu Dáma a Král se blíží. TV Nova ho uvede v neděli od 20:15 hodin. Odkryje tato epizoda tajemství, která celý seriál provázejí? Dozvědí se televizní diváci, jak to bylo s Lenčiným otcem? V advokátní kanceláři se zničehonic znovuobjeví Prokop (Matěj Hádek) a potká se tváří v tvář s Milanem (Michal Dalecký). Milana to podivně zaskočí. Zdá se, že něco skrývá. Kdo Milan vlastně ve skutečnosti je?

 

Hlavní dějištěm nedělního příběhu je prostředí farmaceutické společnosti. Členka jejího představenstva je zavražděna ve svém autě v garáži firmy. Z tohoto činu je obviněn její kolega. Záběry z kamery, která zabírala místo činu, jsou ale bohužel poškozené. Proti obviněnému svědčí i otisky prstů, které se najdou v autě zavražděné. Lenka s Milanem a Mladým začnou případ rozplétat. Kurážný a vždy pohotový Milan předvede jeden ze svých dalších převleků, díky němuž se i nyní dostane k zásadnímu důkaznímu materiálu. Spolu se svými kolegy zjišťuje, že lidí, kteří měli na smrti Jonášové zájem, mohlo být víc. Podaří se jim odhalit, kdo skutečně vraždil?

 


Další díl seriálu Dáma a Král bude TV Nova vysílat v neděli 21. října 2018 od 20:15.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Čekal na ni a pak ji uškrtil: Odkrývá se další děsivý případ!
Čekal na ni a pak ji uškrtil: Odkrývá se další děsivý případ!

Dubléři v kuchyni a natáčení v hrobě! Pozadí natáčení 7. dílu Dámy a Krále bere dech
Dubléři v kuchyni a natáčení v hrobě! Pozadí natáčení 7. dílu Dámy a Krále bere dech

VIDEO z Dámy a Krále: Známá tvář opět na scéně! Kdo zkomplikuje vyšetřování vraždy?
VIDEO z Dámy a Krále: Známá tvář opět na scéně! Kdo zkomplikuje vyšetřování vraždy?