Dáma a Král jsou zpátky: Podívejte se, jaká slavná jména se objeví po boku hlavních hrdinů

Dáma a Král - 3
Zdroj: TV Nova

Seriál Dáma a Král se vrací na televizní obrazovky! S sebou přináší další várku zapeklitých případů, nové postavy i zajímavá rozuzlení. Na co se mohou diváci těšit?

Dáma a Král zůstává klasickým epizodickým detektivním seriálem s oblíbenými detektivy / právníky, kteří se v každém díle snaží dosáhnout spravedlnosti pro své neprávem obviněné klienty. Používají k tomu především logickou dedukci, šarm a nově i schopnost infiltrovat se téměř kamkoli. Při obhajobě klientů se spolu s právníky tentokrát podíváme do atraktivních prostředí, jako je např. svět závodních krasobruslařek, masokombinát nebo dokonce divoký západ. Sérii odstartuje napínavý krimi případ, který se točí kolem Prokopa Krále.

Dáma a Král - 2
Zdroj: TV Nova

Ve druhé sérii ke známým postavám přibývají nové – Michal Dalecký jako Milan přináší do týmu novou dynamiku a více situačního humoru. Také poznáme Lenčinu matku, kterou hraje Eva Holubová, a silným soupeřem našeho právnického týmu bude Roman Zach v roli konkurenčního advokáta.

Dáma a Král - 5
Zdroj: TV Nova

Setkáme se samozřejmě i se známými hrdiny – Lenka to teď bude mít náročné jak v pracovní, tak i v osobní rovině. Mladý koncipient v podání Jana Ciny dostává více prostoru než v předchozí sérii a v trochu jiné poloze se můžeme těšit i na Miroslava Donutila jako Rudolfa Černého, kterého snad poprvé uvidí diváci bez obleku.

17

GALERIE: Dáma a Král

Zdroj: TV Nova

Dáma a Král - 7

Hodnocení:

Sledujte nové případy Dámy a Krále od 2. září 2018 každou neděli večer ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ