IMITACE, NEBO ORIGINÁL? Skutečná cena ukradených diamantů z Dámy a Krále vás překvapí!

Ukradené diamanty
Zdroj: TV Nova

V seriálu Dáma a Král opět přichází na scénu diamanty, které figurovaly v loupeži století. Jak probíhá natáčení s tak drahými „rekvizitami“? Nebo si tvůrci seriálu během natáčení poradili jinak?

Přehrát poslední díl

Největší diamantová loupež 21. století se v seriálu Dáma a Král neobešla bez spousty moderní techniky a aut. Aby se mohla natočit ústřední zápletka krimi seriálu, musely být na celý den zavřeny podzemní garáže, ve kterých se usídlili filmaři spolu s veškerou technikou. Ve skutečnosti neměli tvůrci k dispozici diamanty za víc než půl miliardy a ani jinou drahou náhradu. Vystačili si s velmi levnou imitací, která je nestála více než pět set korun.

Dáma a Král - 15. díl
Zdroj: TV Nova


Největší problém na „place“ nastal při natáčení scény s dodávkou, která převážela diamanty za rušného provozu. „Průjezd jsme dlouho plánovali tak, aby byl správně načasovaný a nemusela se zastavovat doprava, tedy běžný silniční provoz,” dodali tvůrci. Nakonec se vše díky skvělému plánu natočilo tak. aby byl výsledek co nejvíce autentický a dokonalý.

 


Už v neděli ve 20:20 se mohou diváci těšit na vyvrcholení celého seriálu Dáma a Král, kde se dozví, jak to s diamanty a loupěží století bylo doopravdy!

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci