SKVĚLÁ ZÁBAVA na dlouhé letní večery: Kupte si DVD s první řadou oblíbeného seriálu Dáma a Král!

Dáma a Král DVD
Zdroj: TV Nova

Úspěšný detektivní seriál Dáma a Král přináší netradiční pohled na oblíbený žánr detektivních seriálů. Zločiny a vraždy totiž za kriminalisty řeší adovkátní kancelář a soukromý vyšetřovatel. Vybavte se na dlouhé letní večery, oblíbený seriál totiž nyní můžete zakoupit na DVD!

Přehrát poslední díl

Trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a schopná advokátka Lenka Braunová společně v seriálu Dáma a Král tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici, která funguje na jedničku. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Žádný zločin, žádná záhada pro ně není neřešitelná. Nejsou policisté, proto musí případy klientů řešit bez kriminalistického zázemí - důvtipem, překvapivou akcí a novým, nečekaným pohledem na zločin nebo jeho pachatele.

Dáma a Král 16
Zdroj: TV Nova

Šestnáctidílný seriál s oblíbenými hrdiny a hereckými esy, jako je Matěj Hádek, Tereza Hofová, Miroslav Donutil, Jan Cina, Anna Linhartová, Miloš Vávra nebo Ivana Chýlková, můžete mít nyní na DVD a sledovat ho v pohodlí domova kdykoliv se vám zachce! Zakoupit si ho můžete ZDE.


kuci