PROSLOVY PROKOPA KRÁLE: Diváci jsou nadšeni, Matěj Hádek je z nich nešťastný. Je to problém...

Zapeklité příběhy, profesionální tým právníků, podivínský vyšetřovatel a jeho dokonalé hlášky. To je seriál Dáma a Král. Jak se Matěji Hádkovi, představiteli Prokopa Krále, na neotřelé detektivce pracovalo a co mu dělalo největší problém?

 

Přehrát poslední díl

Soukromý vyšetřovatel Prokop Král baví každý nedělní večer diváky svými originálními hláškami. Díky své zvláštní povaze je skvělým detektivem, který vidí souvislosti, jenž by policii mohly uniknout. Ale pro Matěje Hádka, představitele Prokopa, není ve všech ohledech natáčení tak zábavné, jak by se mohlo zdát.

Největší obtíže mu činí závěrečné scény jednotlivých epizod, kde dochází k rozuzlení případů. „Většinou ty konečné vysvětlovací monology, které divákovi odhalí, kdo je vrah a proč, tak to je spousta textu. Nejtěžší je se ten scénář naučit,“ prozradil Matěj.

Dáma a Král
Zdroj: TV Nova

Kromě náročných scén si však představitel Prokopa natáčení užívá. „Máme tady půjčené auto a to je docela našlapané, takže mě bavilo ho řídit,“ usmíval se. Právě jedno z dražších aut, které se objeví v další epizodě, způsobilo během natáčení dost velké potíže. Co se s ním stalo a proč zničehonic zmizelo? To se dozvíte v reportáži!
 

Prokopovy dosud nejlepší hlášky si můžete připomenout ve videu!

Seriál Dáma a Král sledujte každou neděli ve 20:15 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ