HLASUJTE: Koho jste tipovali jako pachatele ve 2. díle Dámy a Krále?

Dáma a Král hlasování vrah
Zdroj: Nova.cz

Pohádkový majetek, který po sobě zanechal hotelový magnát Alfréd Tichota připadne bez závěti jeho potomkům. A jeho smrt je více než podezřelá! Koho jste jako vraha ve druhém díle Dámy a Krále tipovali vy?

Přehrát poslední díl

Nebožtík Alfréd Tichota začínal s jedním hotelem po svém pradědovi, postupně investoval a skupoval menší hotely a nakonec byl až do své smrti vlastníkem patnácti hotelů v Čechách a na Slovensku. Jeho majetek se pohyboval mezi 500 – 600 miliony korun. Příčinou smrti bylo selhání srdce. Protože se nenašla žádná závěť, dostanou všichni jeho potomci rovnocenný podíl. Přesto na této kauze soukromému detektivovi něco nesedělo. Potenciálním vrahem mohl být kdokoliv z rodiny a blízkého okolí. Koho jste tipovali jako vraha vy? Nezapomeňte hlasovat!

 

Hospodyně Tichotových paní Schneiderová
Ošetřovatelka Alfréda Tichoty a rodinná hospodyně. Právě ona jako první objevila majitele hotelových sítí mrtvého. Jeho smrt ji hodně radila i přesto, že byl už dlouhou dobu nemocný. Během péče o nemocného Tichotu byla jeho zpovědnicí a často právě jí vyprávěl o své rodině.

Dáma a Král hospodyně
Zdroj: Nova.cz


Hedvika Tichotová
Dcera Alfréda Tichoty, která v roce 2010 převzala vedení firmy. Svého otce nesnášela a pro jeho smrt tak rozhodně nesmutnila.

Dáma a Král Hedvika Tichotová
Zdroj: Nova.cz


Jakub Tichota
Syn zemřelého. Pracuje jako editor v nakladatelství. Působí klidným dojmem jako intelektuál. I on bydlí v jednom z hotelů, který obývá celá rodina Tichotových. Poté co přiznal, že je gay, ho otec odsoudil.

Dáma a Král Jakub Tichota
Zdroj: Nova.cz


Julie Tichotová
Tichotova dcera, která má velké zahraniční zkušenosti. Vystudovala psychologii, ráda cestuje a v posledních několika letech se angažuje v nejrůznějších charitativních organizacích. Je to právě ona, která je přesvědčená, že závěť určitě existuje, a proto se obrátí na advokátní kancelář Černý, Braunová a spol. V den smrti měla jednání na Zbraslavi.

Dáma a Král Julie Tichotová
Zdroj: Nova.cz


Luboš Tichota
Tichotův syn, který pracuje v nemocnici jako chirurg. Půl roku měl pozastavenou činnost kvůli podezření ze zanedbání péče o pacienta, který zemřel těsné po provedeném zákroku. Soud ho ale osvobodil. Právě on se po medicínské stránce staral o svého otce, který byl v domácím léčení. V den smrti operoval na sále.

Dáma a Král Luboš Tichota
Zdroj: Nova.cz

Advokát Alfréda Tichoty Aleš Kopl
Advokát zemřelého hotelového magnáta, který se svým klientem řešil veškeré finanční záležitosti. Mimo to byl také přítelem pozůstalého. Právě on je tím povolaným, který by o závěti pana Tichoty měl vědět nejvíc. Kopl tvrdí, že závěť Tichota sice sepsat chtěl, ale už to bohužel nestihl.

Dáma a Král Aleš Kopl
Zdroj: Nova.cz

Anketa

HLASUJTE: Koho jste tipovali jako pachatele 2. dílu Dámy a Krále?

Hlasovalo 88 lidí.

A kdo byl tedy pravým vrahem? To čtěte na další stránce!

Nova.cz