HLASUJTE: Koho jste tipovali jako vraha v 10. dílu Dámy a Krále?

Kdo je vrah 10. díl
Zdroj: TV Nova

Prokop s Lenkou v 10. díle seriálu Dáma a Král objasňovali smrt Klářina spolužáka, geniálního studenta Olivera. Kterou z postav jste ze spáchání trestného činu v tomto díle podezřívali vy?

 Přehrát poslední díl

Klářin talentovaný spolužák Oliver zemřel na následky brutálního napaden, ještě před smrtí však stihl za útočníka označit svého němčináře, se kterým měl konflikty. Lenka s Prokopem postupně zjišťují, že Oliver byl sice geniální student, ale jinak to byl pořádný sígr, který nejen šikanoval své spolužáky, ale provokoval i pedagogy. Nikdo z pedagogů není svatý a navíc se Kláře podařilo najít webovou stránku Facka pro fracka, na které byly zveřejňovány různé historky ze školy, nebo třeba soutěž o nejnesnesitelnějšího žáka. Komu pořádně ležel v žaludku a podal si ho po školním vystoupení?

 

Podezřelými jsou:

Učitel hudební výchovy Klíma

Klíma je jedním z průměrných učitelů na škole. Podle svých slov Olivera velmi obdivoval, ač moc dobře věděl, že je to sígr. Také se podle všeho podílel na tvorbě internetové stránky Facka pro fracka.

učitel hudební výchovy Klíma
Zdroj: TV Nova

Matikářka Látalová

Manželka tělocvikáře Látala. Studentům se jejich pedagožka velmi líbila, a proto předstírali, že mají problémy s matematikou, aby k ní mohli chodit na doučování.

matikářka Látalová
Zdroj: TV Nova

Ota Pařízek

Spolužák, který byl šikanován partou kamarádů kolem Olivera. Jedním z důvodů bylo i to, že je jeho otec popelář. Chlapci si po přehrávkách v šatnách Otu pořádně podali. Jejich potyčku vidělo několik spolužáků včetně němčináře Fuchse.

Ota Pařízek
Zdroj: TV Nova

Tělocvikář Látal

Manžel matikářky Látalové, kterou všichni studenti tajně milovali. Právě jemu Oliver kdysi přilil moč do lahve s čajem. Látal pro něj požadoval trest a sníženou známku z chování, k čemuž nakonec nedošlo.

tělocvikář Látal
Zdroj: TV Nova

Němčinář David Fuchs

Učitel němčiny, který měl konflikt s Oliverem. Současně je také hlavním podezřelým z celého případu, protože byl na místě činu, kde Oliverovi poskytl první pomoc. Je čerstvě rozvedený a na škole, kde dříve učil, měl velké problémy s rodiči.

David Fuchs
Zdroj: TV Nova

 

Anketa

HLASUJTE: Koho jste tipovali jako vraha v 10. dílu Dámy a Krále?

Hlasovalo 61 lidí.

A kdo byl nakonec pachatelem? Podívejte se na další stránku!

kuci