HLASUJTE: Koho jste tipovali jako vraha v 7. díle Dámy a Krále?

Dáma a Král - 7. díl Tábor
Zdroj: Archiv TV Nova/nova.cz

Návrat do dětských let, i tak by se dal popsat sedmý díl seriálu Dáma a Krále. Prokop s Lenkou strávili kvůli vyšetřování několik dní na dětském táboře a zapojili se do všech aktivit programu. Kterou z postav jste z vraždy v tomto díle podezřívali vy?

Přehrát poslední díl

Zdánlivě jasný případ oběšeného vedoucího při noční bojovce, který se před čtyřmi lety stal na dětském táboře v Jezerní, dostal díky jasným důkazům údajného vraha Daniela na 8 let do vězení. Obvinění zasáhlo okolí i celou jeho rodinu. Matka dostala infarkt a na maloměstě, kde rodina žije, s nimi sousedé přerušili veškeré styky. Daniel měl během noční bojovky zavraždit svého kolegu Josefa, který byl také jedním z vedoucích. Tereza, sestra obviněného, ale věří v bratrovu nevinu a přišla proto požádat Prokopa s Lenkou, jestli by mohli případ znovu přezkoumat.

121

GALERIE: Dáma a Král 7. díl - Smrt v jezerní kotlině

Zdroj: Archiv TV Nova

Dáma a Král - 7. díl Tábor - 4

Hodnocení:


Jako pachatelé přicházeli v úvahu:

Karel Čerchman
Hlavní táborový vedoucí, který v Danielovo obvinění nevěřil. Kvůli důkazům, které mluvily proti Danovi, ale nic neřekl a spokojil se se závěrem policejního vyšetřování. Sám ale tipoval, že byl do případu zapletený praktikant Petr.

Karel Čerchman
Zdroj: Archiv TV Nova

Petr „Modrák“ Stavinoha
Petr je jedním z táborových praktikantů. Před čtyřmi lety tajně miloval Karolínu. S tou právě před čtyřmi lety, v období, kdy se vražda stala, začal chodit a jejich vtah trvá dodnes.

Petr „Modrák“ Stavinoha
Zdroj: Archiv TV Nova


Karolína Smržová
Karolína vždycky platila za velkou krásku a střídala kluky. Údajně udržovala vztah s někým z města. Díky tajnému rande s Modrákem v lese, kde je načapal Josef, byla z tábora dokonce podmínečně vyloučena.
Karolína Smržová
Zdroj: Archiv TV Nova


Jaroslav Nechvátal
Policista z města Jezerní. Právě on pomáhal před čtyřmi lety s vyšetřováním případu. Nyní ho kontaktoval Prokop s Lenkou, aby jim detaily vraždy přiblížil, zasvětil je do případu a představil tamní prostředí. Jaroslav je toho názoru, že se od vraždy hodně změnila atmosféra v táboře.
Jaroslav Nechvátal
Zdroj: Nova.cz


Daniel
Údajný vrah a bratr Terezy, která podala žádost o přezkoumání celého případu. Daniel byl před čtyřmi lety jedním z táborových vedoucích a při noční bojovce měl zavraždit svého kolegu Josefa. Ten na něj údajně podal trestní oznámení z toho důvodu, že dealoval mezi účastníky marihuanu, což podle Daniela a jeho sestry rozhodně nebyla pravda.
Daniel
Zdroj: Nova.cz


Anketa

HLASUJTE: Koho jste tipovali jako pachatele 7. dílu Dámy a Krále?

Hlasovalo 71 lidí.


A kdo byl pravým vrahem? Podívejte se na další stránku!

  

kuci