DÁMA A KRÁL: Netradiční vyšetřovací postupy Prokopa Krále pomohou odhalit klíčovou stopu! VIDEO

Odhalit traviče bude složitým úkolem nejen pro kriminalisty, ale i pro soukromého vyšetřovatele Prokopa Krále. Jaké netradiční vyšetřovací postupy použije, aby pachatele odhalil?

Přehrát poslední díl

O tom, že má soukromý vyšetřovatel Prokop Král mimořádně rozvinuté analytické myšlení, jste se mohli přesvědčit v předchozích třech epizodách seriálu Dáma a Král. Během natáčení musí být na place opravdu velká legrace, protože Matěj Hádek, který ztvárňuje hlavní roli, nešetří vtipnými hláškami před kamerou ani mimo ni. Tady je další skvělá ukázka toho, jakým způsobem Prokop pojal domovní prohlídku.

112

GALERIE:Dáma a Král: Milenci a vrazi

Zdroj: Nova.cz

Dáma a Král - 4. díl - Milenci a vrazi

Hodnocení:

Zapeklitým případem, který bude řešit oblíbená dvojice Braunová a Král, je smrt krizového manažera Radima Tesaře, který byl najat firmou Sapona, aby ji zbavil dluhů. Někdo se ovšem šikovně zbavil jeho! Čtvrtý díl ale přinese i peprné scény ze sprchy, při jejímž natáčení se museli herci chvílemi opravdu stydět.

Jak případ dopadne? To se dozvíte už v neděli 12. listopadu ve 20:15 na TV Nova ve 4. díle seriálu Dáma a Král s názvem Milenci a vrazi.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova