Prokop Král na straně zla? Nové VIDEO z Dámy a Krále odhaluje znepokojující skutečnosti!

Detektivní seriál Dáma a Král se vrací na televizní obrazovky už 2. září. Ani v nových dílech nebude chybět napětí, drama a především logická dedukce, která je pro advokátní kancelář Černý, Braunová a spol. tak příznačná. Na co se můžete těšit?

V první řadě seriálu se právníci snažili přijít na kloub diamantové loupeži století, do které byl zapleten i Prokop Král (Matěj Hádek). I když by se mohlo zdát, že Prokop má kriminální minulost už dávno za sebou, nové díly přinesou opačný pohled na věc. Prokop se totiž zapletl do podivného případu, který souvisí s tajemnou vraždou a který možná vede na vyšší místa, než by se původně mohlo zdát!

Prokop Král
Zdroj: TV Nova


Oblíbený tým advokátů doplní nové tváře v čele s Milanem (Michalem Daleckým), který do týmu přinese nejen dynamiku, ale i situační humor. Důležitou roli sehraje i Lenčina matka Simona (Eva Holubová) a Ondřej Petrovský (Roman Zach), který si zahraje konkurenčního advokáta. Větší prostor dostane i Jiří Mladý (Jan Cina) a v zajímavé poloze poznáme Rudolfa Černého (Miroslav Donutil), který snad poprvé odhodí oblek.

17

GALERIE: Dáma a Král

Zdroj: TV Nova

Dáma a Král - 7

Hodnocení:

Sledujte nové případy Dámy a Krále od 2. září 2018 každou neděli večer ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova