Překvapení na place Dámy a Krále: Jednu z rolí si zahrál slavný olympionik!

Na place bylo během natáčení premiérového dílu Dámy a Krále mnoho známých tváří – a tentokrát ne pouze ze seriálového prostředí. Před kamerou objeví dokonce olympionik z Atlanty!

Přehrát poslední díl

Tvrdé prostředí, kde si nikdo nebere servítky, je pro vraždu jako stvořené. Na vraždy jsou ale v tomto seriálu všichni zvyklí. Ve čtrnáctém díle seriálu Dáma a Král se kromě herců objeví i profesionální sportovec a šampion ve svém oboru. „Velmi příjemně mě překvapily herecké dovednosti představitele Karla Kudličky, kterého hraje Petr Horáček, olympionik z roku 1996 z Atlanty,“ prozradila režisérka Slobodanka Radun.

Markéta Stehlíková
Zdroj: TV Nova

Kromě sportovce a stálých herců přinese čtrnáctý díl Dámy a Krále také několik herců z divácky oblíbeného seriálu Ulice. Jednu z boxerek sportovního klubu si zahraje i Markéta Stehlíková. Ta v seriálu Ulice ztvárňuje postavu Karly Taubrové. V roli trenéra zavražděného boxera se zase objeví herec Jiří Štrébl alias Miloš Knobloch z Ulice, který v rozhovoru mimo jiné prozradil, jestli kvůli roli musel absolvovat speciální boxerský trénink.

 

Díl s názvem Smrt favorita sledujte už ve 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci