NOVÉ POSTAVY v seriálu Dáma a Král: Poznáte Prokopova starého kamaráda i Lenčinu matku!

Dáma a Král II
Zdroj: TV Nova

Nová řada oblíbeného seriálu Dáma a Král divákům představí nové záplatky i postavy. Koho v seriálu ztvární někdejší hvězda Ordinace Roman Zach?

Seriál Dáma a Král si během vysílání své první řady dokázal vybudovovat silnou fanouškovskou základnu a stal se zároveň jedním z nejoblíbenějších detektivních seriálů na českých televizních obrazovkách. Ve druhé řadě se vrátí opět s Terezou Hofovou coby Lenkou Braunovou v hlavní roli. Stejně tak budou diváci sledovat i osudy šéfa advokátní kanceláře Černý, Braunová a spol. Rudolfa Černého v podání Miroslava Donutila a také mladého právníka Jiřího Mladého, kterého ztvárňuje Jan Cina. Návrat čeká i Prokopa Krále alias Matěje Hádka).

Dáma a Král II
Zdroj: TV Nova

NOVÉ POSTAVY

Milan (Michal Dalecký)
Tým ostřílených právníků doplní nová posila, kterou je Milan, starý kamarád Prokopa.Ten se do advokátní kanceláře infiltruje svým charakteristicky neodbytným a nepředvídatelným způsobem, jakým se do situací dostává pokaždé. Příliš nad věcmi nepřemýšlí, prostě je dělá. Vždycky jde rovnou do akce. Nebojí se předstírat, nebo dokonce vydávat za někoho jiného, pokud mu to pomůže k vyřešení případu – ostatně ani divák si není úplně jistý Milanovou pravou identitou. Milan je svým způsobem okouzlující a umí si lidi získat, pokud je zrovna nepřivádí k šílenství. Nikdo přesně nezná Milanovu minulost. Sám o sobě tvrdí, že má nedokončené právnické vzdělání.

Dáma a Král - 5
Zdroj: TV Nova

Simona Braunová (Eva Holubová)
Do příběhu vstoupí i Simona Braunová, Lenčina matka, se kterou se Lenka příliš nevídá. Simona odjakživa bydlela na Vysočině, pracovala tu jako policistka v malém městě. Po svém odchodu do důchodu se rozhodne, že života na chalupě už si užila dost a že by ráda byla víc nablízku své jediné dceři. Její a Lenčina povaha by však nemohly být rozdílnější...

Dáma a Král - 3
Zdroj: TV Nova

Ondřej Petrovský (Roman Zach)
Velmi pragmatický až cynický právník, který bude za tučný honorář obhajovat kohokoli. Jeho postupy nejsou vždy úplně košer. Neústupný muž, který se stává pro kancelář Černý, Braunová a spol. nevítanou překážkou v řešení případů.

Dáma a Král - 6
Zdroj: TV Nova

 

Druhá řada seriálu Dáma a Král startuje v neděli 2. září 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

PJ