Představitel Jiřího Mladého z Dámy a Krále prozradil, jaká tajemství skrývá jeho seriálová postava

Jednou z hvězd seriálu Dáma a Král je i herec Jan Cina. Ten ztvárňuje postavu Jiřího Mladého, koncipienta v advokátní kanceláři Černý, Braunová a spol. Co Honza prozradil o své roli a čím Jiří Mladý překvapí diváky v nové řadě populární detektivky?

Na televizní obrazovky se vrací oblíbený detektivní seriál Dáma a Král, ve kterém opět nebude nouze o zapeklité případy i humorné scénky. Hlavní dějovou linkou druhé řady se stalo zmizení Prokopa Krále. Podaří se Lence nakonec najít svého kolegu?

Dáma a Král II
Zdroj: TV Nova

Děj spolu s oblíbenými postavami běží stále kupředu, a diváci se tak budou v jednotlivých epizodách dozvídat i o vývoji příběhů známých postav - jako třeba Jiřího Mladého. „Diváci se můžou těšit na to, že Jiří Mladý kariérně postoupí trochu výš a má spoustu tajemství, která může nabídnout,“ prozrazuje jeho představitel Jan Cina.

Jiří mladý šije na kolegy pořádnou boudu
Zdroj: TV Nova

Návrat k natáčení po několika měsících byl pro herce spíše jako za odměnu, vraceli se mezi své známé. „Je to trochu jako návrat na tábor,“ popisoval natáčení Honza. „Uplynulo to jako voda, je příjemné vrátit se do prostředí, které člověk zná a cítí se tam dobře,“ dodal ještě.

Dáma a Král, zákulisí - 8
Zdroj: TV Nova Dáma a Král, zákulisí

A jak se Honzovi spolupracuje s novým hereckým kolegou, kterým je Michal dalecký? Na to se podívejte ve videu!

Druhou řadu seriálu Dáma a Král můžete sledovat každou neděli ve 20:20 na TV NOVA.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova