SEBEKRITICKÝ MATĚJ HÁDEK: Proč se známý herec nerad fotí? Důvod je prostý!

Zdroj: TV Nova

Matěj Hádek, kterého v současné době můžete sledovat v seriálu Dáma a Král, působí před kamerou velmi sebejistě. Před fotoaparátem se ale raději stahuje do ústraní. Proč mu focení promo fotek k seriálu nebylo tak úplně po chuti?

Přehrát poslední díl

Slavný český herec Matěj Hádek, který v detektivce Dáma a Král představuje lehce vyšinutého soukromého vyšetřovatele Prokopa Krále, se před uvedením seriálu pochopitelně musel zúčastnit focení promo fotek. Z toho dle svých slov nebyl nadšený. „Já to beru jako součást mojí práce, která mě nijak neobtěžuje, ale fotím se nerad,“ prozradil Matěj.

Dáma a Král Tereza Hofová, Matěj Hádek
Zdroj: Archiv TV Nova

A protože se fotky začaly v rámci reklamy objevovat s blížícím se volebním obdobím, měl herec určité obavy. „Aby si to lidi nepletli a nechtěl mě pak někdo, nedejbože, volit,“ vtipkoval.

Matěj Hádek - 9
Zdroj: TV Nova

Paradoxem je, že tak známý herec, jakým Matěj Hádek bezpochyby je, se na své filmy a seriály nerad dívá. Jak je tohle vůbec možné? „Na to se občas ptám i sám sebe, posledních pár let se však učím se na sebe dívat shovívavěji, protože dříve jsem viděl jen ty chyby, tak možná proto mi vadilo se na sebe v těch filmech dívat,“ svěřil se.

Kdy se Matěj Hádek rozhodl, že se stane hercem a dělá nějaké chyby i při nátáčení Dámy a Krále? To se dozvíte v reportáži. 

 

Seriál Dáma a Král sledujte každou neděli ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ