Velké finále Dámy a Krále je tady: Jak dopadne telefonát s vrahem? VIDEO

Zdroj: TV Nova

Případ s ukradenými diamanty se začíná pořádně zamotávat a všem přtomným se celé pátrání doslova vymyká kontrole. Klára Horová začala pátrat na vlastní pěst a takhle to dopadlo, když vytočila vrahovo číslo!

Přehrát poslední díl

Velkolepé finále seriálu Dáma a Král pomůže osvětlit patnáct let starý případ velké loupeže století, během které byly odcizeny diamanty za 600 milionů korun. Během minulého dílu oslovila Prokopa, který pracuje jako soukromý detektiv advokátní kanceláře Černý, Braunová a spol.,Veronika Müllerová, která vlastnila osudné ukradené diamanty. Nyní jí Prokop Král slibuje, že se vydá po stopách diamantu z loupeže, který se objevil na černém trhu, a bude doufat, že mu poslouží jako červená nit k rozmotání celého případu.

Anna Linhartová - 5
Zdroj: TV Nova

Už v minulém díle bylo divákům naznačeno, že věci, které se před patnácti lety udály, nebyly takové, jakými se původně zdály. A protože jablko nepadá daleko od stromu, do celého případu se přimotala ještě Prokopova dcera Klára, která rozluštila telefonní číslo, které možná vede přímo k vrahovi. Co se stane, když na něj společně se svým otcem zavolají?

 

Závěrečný díl seriálu Dáma a Král sledujte v neděli 1. dubna ve 20:20 a TV Nova.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci