VIDEO: Matěj Hádek se vrací. Hlavní hrdina první série odkrývá tajemství

Matěj Hádek a Michal Dalecký se znovu potkají. Mezi nimi je skryto hluboké pouto. Odkryje nejnovější epizoda tajemství, které provází celý seriál?

 

Přehrát poslední díl


Poslední díl druhé řady detektivního seriálu Dáma a Král se blíží. TV Nova ho uvede v neděli od 20:15 hodin. Odkryje tato epizoda tajemství, která celý seriál provázejí? Dozvědí se televizní diváci, jak to bylo s Lenčiným otcem? V advokátní kanceláři se zničehonic znovuobjeví Prokop (Matěj Hádek) a potká se tváří v tvář s Milanem (Michal Dalecký). Milana to podivně zaskočí. Zdá se, že něco skrývá. Kdo Milan vlastně ve skutečnosti je?

 

19

GALERIE: Matěj Hádek se vrací. Tato epizoda odkryje velké tajemství!

Zdroj: TV Nova

Matěj Hádek se vrací. Tato epizoda odkryje velké tajemství!

Hodnocení:

Hlavní dějištěm nedělního příběhu je prostředí farmaceutické společnosti. Členka jejího představenstva je zavražděna ve svém autě v garáži firmy. Z tohoto činu je obviněn její kolega. Záběry z kamery, která zabírala místo činu, jsou ale bohužel poškozené. Proti obviněnému svědčí i otisky prstů, které se najdou v autě zavražděné. Lenka s Milanem a Mladým začnou případ rozplétat. Kurážný a vždy pohotový Milan předvede jeden ze svých dalších převleků, díky němuž se i nyní dostane k zásadnímu důkaznímu materiálu. Spolu se svými kolegy zjišťuje, že lidí, kteří měli na smrti Jonášové zájem, mohlo být víc. Podaří se jim odhalit, kdo skutečně vraždil?

 


Další díl seriálu Dáma a Král bude TV Nova vysílat v neděli 21. října 2018 od 20:15.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova