VIDEO: Mnoho tváří Honzy Ciny. Skvělý zpěvák prozradil tajemství své role v seriálu Dáma a král

Honza Cina zabodoval ve velkém finále Tvojí tváře jako speciální host. Uznání se mu ale dostává také v novém detektivním seriálu Dáma a Král! Co prozradil o natáčení?

Přehrát poslední díl

Zvítězil ve druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas a ve finálovém díle čtvrté řady si zatrsal společně s kolegyněmi Hankou Holišovou a Tatianou Vilhelmovou a opět vystavil na odiv své dlouhé štíhlé nohy, které by mu mohla závidět kdejaká žena.Mimoto se objevil jako host i v 11. díle Tvojí tváře, kde s jedním z nejtěžších duetů Je nebezpečné dotýkat se hvězd jako Karel Gott dopomohl Berenice Kohoutové k vítězství. Úspěchy sklízí také v divadle a pohádkovém muzikálu Šíleně smutná princezna, kde ztvárňuje ústřední roli společně s vítězkou 4. řady Tvojí tváře Berenikou Kohoutovou.

Jan Cina
Zdroj: TV Nova


Honzovi se daří i v osobním životě. Už přes jedenáct let tvoří pár se svým hereckým kolegou Petrem Vančurou. Jan Cina je zkrátka na roztrhání. Když mu byla v seriálu Dáma a Král nabídnuta role koncipienta Jiřího Mladého, neváhal a ihned po ní skočil. Právnické prostředí je mladému herci bližší, než by se původně mohlo zdát. „Moje maminka pracuje v advokátní kanceláři, tak já to prostředí lehce znám,“ prozradil talentovaný herec. A jak se Honzovi pracuje s jeho seriálovými kolegy? Na to se podívejte ve videu.

110

GALERIE: Jan Cina jako Jiří Mladý v seriálu Dáma a Král

Zdroj: Archiv TV Nova

Dáma a Král Jan Cina

Hodnocení:

Další dál seriálu Dáma a Král s názvem Krvavá svatba sledujte v neděli 26. 11. ve 20:15 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci