KRVAVÁ GALERIE: Fikce, nebo realita? Maskéři si dali na brutální vraždě opravdu záležet!

Někdo zavraždil talentovanou krasobruslařku. Lenka, Jiří a Milan se záhadě snaží přijít na kloub! Jak se ale krvavá scéna natáčela? Tak dramatické to nebylo!

 Přehrát poslední díl

Už v neděli večer se můžete těšit na další díl seriálu Dáma a Král. Na zimním stadionu dojde k vraždě nadějné mladé krasobruslařky, která je nalezena nahá ve sprše s proraženým hrdlem od ostří brusle. Všude je plno krve, hotový masakr!

Dáma a Král II - 5. díl 11
Zdroj: TV Nova Dáma a Král II - 5. díl 11

Maskéři si na této scéně dali opravdu záležet. „Herečka strávila v maskérně dobrou hodinu a půl a další hodinu se scéna připravovala na místě,“ uvádí producent seriálu. Krví se nešetřilo ani při dalších scénách. Také Eva Holubová si s ní v tomto dílu užila své.

116

GALERIE: Dáma a Král II, 5. díl

Zdroj: TV Nova

Dáma a Král II - 5. díl 1

Hodnocení:Podezření z vraždy krasobruslařky okamžitě padá na její konkurentku, neboť právě její brusle byla vražednou zbraní. Tereza Hofová alias Lenka Braunová se pouští do vyšetřování, protože nemůže uvěřit tomu, že by motiv činu byl takto průhledný. Spolu s Mladým a Milanem postupně odhalují, že vše je úplně jinak, než se původně mohlo zdát. Podaří se jim najít skutečného vraha?

 

Na exkluzivní fotky z nového dílu se podívejte v naší galerii.

 

Nový díl krimiseriálu Dáma a Král sledute již tuto neděli ve 20:15.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TV Nova