Co má dcera Jitky Asterové společného se svou postavou Kláry Horové ze seriálu Dáma a Král? Není toho málo

Mladá herečka Anna Linhartová, která v seriálu Dáma a Král hraje Kláru Horovou, dceru Prokopa Krále, toho má se svou postavou prý dost společného. V rozhovoru se také rozpovídala o svém manželovi, za kterého se v létě tajně vdala!

 

Přehrát poslední díl

Nový seriál televize Nova, Dáma a Král s sebou přinesl spoustu zajímavých postav. Jednou z nich je také Klára Horová, dcera Prokopa Krále, soukromého vyšetřovatele s pochybnou minulostí. Její představitelkou je Anna Linhartová. Třiadvacetiletá herečka toho má za sebou i přes svůj mladý věk opravdu hodně. Hraje v divadle, v televizi a nedávno jí dokonce vyšla kuchařka. 

Anna Linhartová
Zdroj: TV Nova

Šestnáctiletá Klára Horová je pěkné kvítko, její představitelka, Anička, však uvedla, že na tom v šestnácti letech nebyla jinak. „Já to měla stejně, když mi byla šestnáct. Ono všechno je trapný, všechno je černý a já jsem hustá, takže asi tak,“ uvedla na pravou míru.

 

Na začátku listopadu vyšla herečce kuchařka. „Mně to napadlo mnohem dřív než hraní. Já jsem doma už asi od 8 let hodně vařila a chtěla jsem vařit vždycky,“ prozradila. Co však bylo tím hnacím motorem, který za vznikem knihy plné receptů stojí? To se dozvíte v reportáži.

 

Anička se v létě tohoto roku také tajně vdala za budoucího režiséra a podle svých slov by byla ráda, kdyby spolu jednou mohli spolupracovat. „Já bych rozhodně ráda, mně se moc líbí, jak přemýšlí, a z toho, co vím, jemu se líbí, jak hraju, tak snad spolu pracovat budeme,“ svěřila.

 

A jak se herečka na začátku své kariéry vypořádávala s tlakem veřejnosti, která ji neustále srovnávala s její matkou, Jitkou Asterovou? Nejen to najdete v reportáži. 

 

Seriál Dáma a Král sledujte každou neděli ve 20:15 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ