Trochu podivínský, nadprůměrně inteligentní soukromý vyšetřovatel. Je to člověk s problematickou minulostí - před patnácti lety byl obviněn ze závažné loupeže a poté se skrýval.

Úspěšná advokátka, která dokáže vysekat své klienty z těch nejhorších obvinění. Společně s Prokopem Králem vytvoří výkonnou a velmi zábavnou dvojici. Lenka je samostatná, sebevědomá a velmi schopná.

Zakladatel advokátní společnosti Černý, Braunová & spol. Pětapadesátiletý doyen firmy, nad míru zkušený a v oboru respektovaný právník. Kdysi fungoval pro Lenku jako mentor, později pochopil, že mladá ambiciózní advokátka chce víc a má na to schopnosti, a přibral ji do firmy jako společníka.

Právník Junior ve společnosti Černý, Braunová & spol. Sedmadvacetiletý, pohledný, praxí ještě příliš neotlučený právník. Ve firmě zatím při většině případů pouze asistuje a chtěl by víc.

Hora se navzdory svojí drsné minulosti a osmi letům stráveným v těžkém kriminále snaží žít normální život. Je to trochu buran ze staré školy, šikovný, technicky zručný maník, a hlavně to, čemu se říká bílý muž ustupující ze slávy.

Na první pohled běžná patnáctiletá puberťačka, která má ale svá tajemství a umí překvapit. Je rázná, nedůvěřivá a uštěpačná.

Tajemná žena ze staré bohaté rodiny. Diamanty, ukradené před patnácti lety, patřily právě jí.