VIDEO: Členka představenstva velké farmaceutické firmy je brutálně uškrcena! Byl to zločin z vášně?
21.10.

VIDEO: Členka představenstva velké farmaceutické firmy je brutálně uškrcena! Byl to zločin z vášně?

Členka představenstva farmaceutické společnosti je zavražděna ve svém autě v garáži firmy. Z hrůzného činu je obviněný její kolega, který byl zároveň i jejím milencem!

Dáma a Král - 3. díl
aktualizováno 10.09.

Nový případ pro Lenku Braunovou: Proč vypadl oblíbený doktor z okna? Nešťastná náhoda to nebyla

Úmrtí oblíbeného doktora zpočátku působilo jako nešťastná náhoda nebo sebevražda. Při ohledání těla však policisté zjišťují, že šlo o vraždu. Jak si s případem poradí Lenka a její nový kolega Milan?

Dáma a Král - 7. díl Tábor
aktualizováno 04.12.

HLASUJTE: Koho jste tipovali jako vraha v 7. díle Dámy a Krále?

Návrat do dětských let, i tak by se dal popsat sedmý díl seriálu Dáma a Krále. Prokop s Lenkou strávili kvůli vyšetřování několik dní na dětském táboře a zapojili se do všech aktivit programu. Kterou z postav jste z vraždy v tomto díle podezřívali vy?

Anna Linhartová
19.11.

Co má dcera Jitky Asterové společného se svou postavou Kláry Horové ze seriálu Dáma a Král? Není toho málo

Mladá herečka Anna Linhartová, která v seriálu Dáma a Král hraje Kláru Horovou, dceru Prokopa Krále, toho má se svou postavou prý dost společného. V rozhovoru se také rozpovídala o svém manželovi, za kterého se v létě tajně vdala!

Dáma a Král
aktualizováno 12.11.

DÁMA A KRÁL: Netradiční vyšetřovací postupy Prokopa Krále pomohou odhalit klíčovou stopu! VIDEO

Odhalit traviče bude složitým úkolem nejen pro kriminalisty, ale i pro soukromého vyšetřovatele Prokopa Krále. Jaké netradiční vyšetřovací postupy použije, aby pachatele odhalil?

Prokop Král
aktualizováno 11.11.

PROSLOVY PROKOPA KRÁLE: Diváci jsou nadšeni, Matěj Hádek je z nich nešťastný. Je to problém...

Zapeklité příběhy, profesionální tým právníků, podivínský vyšetřovatel a jeho dokonalé hlášky. To je seriál Dáma a Král. Jak se Matěji Hádkovi, představiteli Prokopa Krále, na neotřelé detektivce pracovalo a co mu dělalo největší problém?

Dáma a Král, 3. díl - ukázka, 3
aktualizováno 05.11.

Prokop Král je pěkný podivín! Podívejte se na jeho zvláštní vyšetřovací postupy

Soukromý vyšetřovatel, Prokop Král, má velice zvláštní povahu a na okolí leckdy působí dost vyšinutě. V ukázce ke třetímu dílu se můžete podívat na jeho velmi zvláštní způsob ohledání místa činu. Tohle vás dostane!

Dáma a Král, 3. díl - ukázka
04.11.

SMRT V OČÍCH: Král za volantem a vyděšená Dáma! Jak dopadne jeho první jízda po 15 letech?

Prokop Král, který se po dobu dlouhých patnácti let skrýval, během svého pobytu v ústraní¨, zapomněl velmi důležitou věc – jak řídit. Nebo ne? Jak napálí svou kolegyni Lenku Braunovou? Podívejte se na ukázku ze třetího dílu.

Matěj Hádek - 17
aktualizováno 23.10.

MATĚJ HÁDEK se vrací na herecké výsluní. Prozradil, jaké komplikace provázely natáčení hvězdného projektu

Zbrusu nový seriál Dáma a Král startuje na TV Nova 22. října. Jednou z tváří moderního detektivního pořadu bude také Matěj Hádek, který představuje postavu Prokopa Krále, soukromého vyšetřovatele s pochybnou minulostí. Co herec prozradil ze zákulisí?